XVII Zjazd Nauczycieli Polonijnych i Komitetów Rodzicielskich

„Tożsamość. Tradycja. Przyszłość. Trzy oblicza nowoczesnej szkoły polonijnej.”

W tym roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XVII Zjeździe Nauczycieli Polonijnych i Komitetów Rodzicielskich, który odbył się w Fort Lauderdale, FL w dniach 24-27 maja 2024 r. Zjazd jest zorganizowany przez Centrale Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce.

Było nam bardzo miło reprezentować naszą szkołę podczas tego istotnego wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy organizatorom, prelegentom, gościom z Polski oraz wszystkim zaangażowanym pedagogom i rodzicom, których mieliśmy okazję spotkać podczas konferencji.

Sesje warsztatowe były pełne wartościowych i inspirujących treści. Miałyśmy szansę nawiązać kontakt z innymi rodzicami, nauczycielami i dyrektorami polskich szkół w USA i Kanadzie.

Podczas czterodniowego weekendu miałyśmy zróżnicowane plany, wypełnione dobrze przemyślanymi tematami i wykładami.

Konferencja zmotywowała nas, zainspirowała i przygotowała do dalszej implementacji pozytywnych zmian w naszej szkole.