Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

„Żegnaj szkoło, witaj lato!”

W dniu 11 maja 2024 roku w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego. Sala wypełniła się uczniami, rodzicami i nauczycielami. Dzień rozpoczął się przedstawieniem zorganizowanym przez ósmoklasistów, przedszkole oraz zerówkę, aby pożegnać naszych uczniów dziewiątej klasy. 

Uczniowie naszej szkoły otrzymali dyplomy i wyróżnienia potwierdzające ich osiągnięcia.

Dziękujemy: 

• Wszystkim rodzicom, którzy wspierają naszą szkołę, Wasze wsparcie ma dla nas ogromne znaczenie.

• Naszym młodym wolontariuszom, którzy poświęcają swoje sobotnie popołudnia pomagając naszym nauczycielom. Gratulujemy naszej “czwórce”, która rozpoczyna swoją przygodę ze studiami w nadchodzącym roku. Jesteśmy z Was wszystkich dumni.

• Naszym nauczycielom, którzy poświęcają swój czas i wysiłki na rzecz naszych uczniów. Doceniamy wasze zaangażowanie.

• Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej za ufundowanie certyfikatów pieniężnych dla tegorocznych absolwentów.

Serdeczne podziękowania dla Pani Joanny Kujałowicz za piętnastoletnią pracę w naszej szkole – zaczynając od stanowiska nauczyciela, następnie wicedyrektora, a ostatnio dyrektora. Życzymy wszystkiego najlepszego w przyszłych przedsięwzięciach. 

Witamy nową panią dyrektor Annę Temporale która będzie współpracowała z panią dyrektor Katarzyną Nawrocką w prowadzeniu szkoły.

Życzymy wszystkim wspaniałego lata, pełnego radości i cennych chwil, do zobaczenia we wrześniu!

Dodaj komentarz