Szkolny Piknik 2024 „Swojskie Klimaty!”

Nasz coroczny szkolny piknik zakończył się sukcesem!


Pogoda była absolutnie idealna, dokładnie taka, na jaką liczyliśmy. W tym roku promowaliśmy smaki polskiej domowej kuchni, czyli domowe wędliny, pieczywo, smalec i inne. 

Planowanie i organizacja naszego pikniku, jak wszystko, wymaga czasu; tygodniami przygotowywaliśmy się, aby zapewnić niezapomniane wrażenia naszym rodzinom i, co najważniejsze, naszym uczniom. 

Dziękujemy Tomkowi Stabryli za zbudowanie drewnianego wiejskiego stołu, Adamowi Koprowskiemu za zorganizowanie i zaprezentowanie domowych wędlin oraz wędzarki; wszystkim rodzicom, którzy przywieźli ze sobą własne smakołyki, od domowej wędzonej kiełbasy, wędzonego łososia po świeżo wypiekane pieczywo, ciasta, sałatki i więcej! Dziękujemy Basi Krzywda za donacje z 50/50 – szkoła jest BARDZO wdzięczna! Dziękujemy!

Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci: budki z lodami, malowanie twarzy, zaplatania kolorowych warkoczyków i przyjacielskich konkursów z ciekawymi nagrodami.

Farma zapewnia dzieciom rozrywkę i możliwość interakcji z kurczakami, psami i owcami. Mamy nadzieje że zprzyjemnością zwiedzali także ciągle zmieniający się sad i ogród.

Cieszymy się że możemy się wszyscy razem bawić na pikniku!