Świąteczne Stroiki i Sprzedaż Pierogów

Grudzień już dawno minął, ale chcemy podziękować wszystkim którzy poświęcili swój czas i energię na wspieranie naszej szkoły. Zgodnie z naszą coroczną tradycją, w grudniu zbieraliśmy pieniążki na różne działania szkolne. 16 grudnia 2023 rodzice naszych uczniów pomogli w zbiórce pieniędzy, sprzedając różne ręcznie robione stroiki i pierogi! Organizacja zbiórek wymaga wiele wysiłku, jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy poświęcili czas na wykonanie pięknych świątecznych stroików, zbierania zamówień na pierogi i oczywiście każdemu, kto zakupił te produkty.

Specjalne podziękowania należą się Monice Korkowskiej za kreatywność i wskazówki przy wykonaniu stroików, Alicji Matejkowskiej za przyjęcie chętnych do pomocy rodziców do swojego domu, oraz Annie Hein za realizację wszystkich zamówień na pierogi.

Obie zbiórki zakończyły się sukcesem i z radością ogłaszamy, że zebrane środki pomogą nam opłacić nadchodzącą wycieczkę szkolną naszych uczniów!

Pamiętaj! W ciągu roku szkolnego masz mnóstwo okazji do wzięcia udziału w akcji i włączenia się w wolontariat, jeśli masz taką możliwość! Zapraszamy!