Bal Karnawałowy 2024 (dla dorosłych)

Planowanie i przygotowania na Bal Karnawałowy trwają pare miesięcy, i po raz kolejny się opłaciły! Wieczorem 20 stycznia 2024 ugościliśmy ponad 270 gości w “The Hanover Manor” podczas jednej z naszych największych zbiórek dla naszej szkoły!

Dyrekcja szkoły, nauczyciele, rodzice, sponsorzy i przyjaciele zebrali się z bliska i daleka, elegancko ubrani, aby cieszyć się wieczorem wypełnionym wspaniałym towarzystwem, jedzeniem i muzyką, którą zapewnił DJ Paweł Tokarz.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie podarowane kosze/dary (a było ich ponad 23)!

Dziękujemy naszemu skarbnikowi Józefowi Mastej za zorganizowanie tego wydarzenia, a także wszystkim innym, którzy przyczynili się do tego, aby to wydarzenie było tak ogromnym sukcesem.

DZIĘKUJĘMY!

Całkowity dochód z tej imprezy zostanie przekazany naszej szkole i naszym uczniom.

Gratulacje należą się także naszemu Marszałkowi Parady Pułaskiego 2024, Tomaszowi Capala, który został oficjalnie ogłoszony Marszałkiem roku 2024. Czekamy na marsz z Państwem i naszą Polską Szkołą na Piątej Alei w październiku!

Proszę pamiętać, że jesteśmy organizacją non-profit i zawsze witamy nowe firmy i sponsorów.

Chcesz dołączyć do naszej społeczności i wyróżnić swoją firmę?

Dołącz do nas, wspierając naszą Polską Szkołę Dokształcającą! Formularze znajdziesz tutaj.