Jasełka 2023

9 grudnia w naszej szkole odbyło się coroczne przedstawienie bożonarodzeniowe, które było niezapomnianym przeżyciem. Cała przestrzeń była pięknie udekorowana, z białymi obrusami i stroikami na stołach. Ale nic nie zapierało dech w piersiach bardziej niż widok naszych uczniów ubranych na biało śpiewających polskie kolędy, pracujących razem w doskonałej harmonii.

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom, którzy poświęcili swój czas na budowę szopki, udekorowanie sceny i urzeczywistnienie wizji Kasi D. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Kasia D. jako siła twórcza spektaklu. Jej zaangażowanie na rzecz uczniów i społeczności szkolnej jest naprawdę inspirujące.

Wszystkim rodzicom, którzy przynieśli jedzenie, abyśmy mogli się nimi delektować, a także komitetowi naszej szkoły za udostępnienie pełnego asortymentu pysznej polskiej kuchni, dziękujemy. Państwa wkład został bardzo doceniony.

Na koniec chcielibyśmy pochwalić naszą społeczność za zjednoczenie się, aby wesprzeć nasze dzieci w tym wspaniałym wydarzeniu. Jesteśmy dumni że możemy być częścią tak troskliwej i wspierającej społeczności.