Pierwszy Dzień Szkoły

Pierwszy Dzień Szkoły jest 8 Wrzesień 2018.

Rozpoczęcie roku szkolnego będzie miało miejsce na jadalni of godzinie 9AM.

Dzieci będą miały zajęcia to 1PM, w tą sobotę jeszcze nie będzie pizzy, więc prosimy zapakować dzieciom posiłek. Ważne aby dzieci miały jakiś nowy ( podpisany ) zeszyt, kredki, długopisy i ołówki. Zbędne są telefony komórkowe i inne elektroniczne gadżety!

W Piątek 7 Września pomiędzy 6pm and 9PM spotykamy się w przy-kościelnym hall, który mieści się w głównym budynku kościoła St. Peters przy Baldwin Rd.( po przeciwnej stronie szkolnego parkingu), rodzice będą mogli uregulować opłaty za szkle, zakupić książki dla dzieci i zapisać się dyżury.

Można też bedzie złożyć nowe aplikacje do szkoły, każda z nich musi być wydrukowana i podpisana.  Tutaj jest link do aplikacji Rejestracja na rok szkolny 2018/2019

Prosimy of 100% obecność rodziców!