Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

W Sobotę 9 września o godz. 9:00AM spotykamy się  w naszej szkole, która mieści się przy 189 Baldwin Rd. Parsippany. Po krótkim rozpoczęciu roku szkolnego, dzieci udadzą się do swoich klas pod opieką wychowawców na normalne zajęcia. Lekcje trwają do 1:00PM i w pierwszym dniu nie będzie pizzy.

W Piątek 8 Września po godzinie 7:00PM bedzie można uregulować opaty za szkole i książki, przypominamy że rejestracja w tym roku jest tylko przez internet.  Kto się już zarejestrował prosimy of wydrukowanie wypełnionej formy rejestracyjnej i przyniesienie jej do szkoły. Wypełniona forma została wysłana na email podany podczas rejestracji. Kto się jeszcze nie zarejestrował proszę kliknąć poniżej:

Rozpocznij Rejestracje

Jeśli potrzeba dodatkowa kopie wypełnionej aplikacji prosimy wysłać email do administracja@polskaszkolanj.com