Wspomnienia z Pułaski Parady

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim z państwu , którzy przyczynili się do organizacji i przygotowania całej parady.Ogromne słowa uznania należą się pani Krystynie Lis (założycielce naszej szkoły), która zajęła się paradą od A do Z (od autobusów do zbierania śmieci po imprezie).
Dziękuję panu Józkowi Mastejowi za zamówienie dla nas obiadu. Paniom Mari Sołtys i Renacie Stanton za obsługiwanie nas podczas obiadu.
Panu Michałowi Kaczorowi naszemu Marszałkowi za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły podczas parady.

I oczywiście Sarze Kujalowicz naszej pięknej Miss za to,ze tak przepięknie reprezentowała wszystkich studentów naszej szkoły.
DZIĘKUJEMY wszystkim rodzicom, przyjaciołom naszej szkoły i dzieciom, którzy tak dumnie i pięknie maszerowali piątą ulicą.
Kilka zdjęć z parady, więcej zdjęć można zobaczyć po kliknięciu na zdjęcia tab.