Początek roku 2013/14

witaj_szkolo

Już za parę dni zaczynamy następny rok szkolny.

Zajęcia zaczną się 7-go września o godzinie 9:00 rano w kafeterii w naszym szkolnym budynku w All Saints Academy. Po krótkim przywitaniu dzieci rozejdą się na lekcje do klas które będą trwały jak zwykle do 1:00 po południu. W tym czasie rodzice będę mieli szanse na dowiedzenie się więcej o szkole, zapisanie dzieci i wypełnienie formularzy,  zgłoszenie się na dyżur,potwierdzić i zapiać się na udział w paradzie Pułaskiego jak i też na naszą szkolna wycieczkę na „Lion King”. Jak zwykle będziemy apelować o pomoc w prowadzeniu szkoły i organizacji rożnych szkolnych imprez.

Uaktualniamy jeszcze nasz kalendarz na nadchodzący rok, ale poniżej są ważniejsze daty na najbliższe miesiące:

  • 7 Wrzesień (9/7/2013) – Rozpoczęcie roku
  • 6 Pazdziernik (10/7/2013) – wyjazd na Paradę Pułaskiego w Nowym Jorku
  • 12 Pazdziernik (10/12/2013) = Dzień Nauczyciela i pasowanie pierwszaków
  • 2 Listopad (11/2/2013) – Wycieczka szkolna na przedstawienie Lion King na Broadway
  • 23 Listopad (11/26/2013) – pierwsza Andrzejkowa zabawa szkolna dla rodziców i przyjaciół szkoły

 

Do zobaczenia w sobotę, 7-go września!